Galatasaray Karabük Maçı Canlı Şifresiz İzle HD

Sitemizi takip edenlerin canlı maç izleme, naklen maç radyo yayını, internetten maç yayını, maç özetleri, maç hangi gün ve saatte, Bu hafta lig sıralaması, lig fikstürü vb. konularda arama yapanlarıngüncel yazılara en kısa yoldan erişebilmesi ve inceleyebilmesi için websitemizin vizyonu ile olarak uzun süren derlemeler gerçekleştirdik. 2013-2014 sezonuna ait Bu hafta “Galatasaray Karabük Maçı Canlı Şifresiz İzle HD“ yazımızı incelerken önemi vurgulanan tavsiyeleri gözden geçirmeyi atlamayın. İleride ihtiyacınız olduğunda pratik olarak makalelerimize gelebilmek isterseniz bu siteyi favorilerinize ekleyebilirsiniz.

G

Bu maç yayını Türkiye Futbol Federasyonu ilgili birimleri tarafından ayarlanan 2013-2014 yılına ait Bu hafta Spor Toto Süper Lig maç takvimine bağlı olarak belirlenen : Cuma, Cumartesi, Pazar ve Pazartesi tarihinden birinde olacaktır. 2014 yılı klüp listesi : Medical Park Antalyaspor, Akhisar Belediyespor, Beşiktaş, Bursaspor, Çaykur Rizespor, Eskişehirspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Gaziantepspor, Gençlerbirliği, Kardemir Karabükspor, Kasımpaşa, Kayseri Erciyesspor, Kayserispor, Sanica Boru Elazığspor, Sivasspor, Torku Konyaspor, Trabzonspor

Spor Toto Süper Lig Tarihçesi

Galatasaray Karabük Maçı Canlı Şifresiz İzle HD-hangi-günde-saatte-kanalda-21Süper Lig veya reklam paktı nedeniyle Türkiye Spor Toto Süper Lig, 59 yılında Mali Lig ismiyle start verilen, şimdi ülkemizin en yüksek aşamadaki ligi. Tek dönem içerisinde on sekiz takım ile oynanan bu lig, sezon sonunda 3 takımın ligden düşüp Yükselme Grubu ligden gelen 3 klubün promote etmesi ile sürer gider. Spor Toto Süper Lig, on sekiz takım ile pay sahiplerinin ortaya çıkardığı kuruluştur. Ağustos ve Haziran dönemleri de dahil olarak 10 ay süren bir organizasyon olan Spor Toto Süper Lig, otuz dört hafta ve 306 müsabakadan oluşmaktadır.
Galatasaray Karabük Maçı Canlı Şifresiz İzle HD-58Karşılaşmalar hafta arası ve hafta sonu yapılır. Spor Toto Süper Lig, Federasyona bağlıdır. 2005 yılında Süper Lig`e Turkcell`in isim hakkı sahibi olmasıyla resmi olarak Turkcell Süper Lig ismini alan bu organizasyon, Turkcell`in ticari sponsorluk antlaşmasının bitim nedeniyle 2011 sezonundan itibaren Spor Toto Süper Lig ünvanını almıştır. Buna ilaveten UEFA`nın en kıymetli futbol ligleri diziliminde 6. sırada bulunur. UEFA Şampiyonlar Ligi`ne bir tanesi qualifikasyon olmak üzere iki, Uefa Euro Cup`a üç farklı spor klübü yollar. TFF Türkiye Kupası kazananı olup ilk 4 sıraya girememiş bir takım da Euro Cup`a iştirak edebilmektedir.
Galatasaray Karabük Maçı Canlı Şifresiz İzle HD-88Spor Toto Süper Lig, 2001-02 yılında faaliyete geçmiştir, fakat Türkiye`de ileri düzey futbol 1960 tarihinden bu yana oynanmaya başlanmıştır. Dünyada en çok seyredilen 6. lig olan Türkiye Spor Toto Süper Lig, ek olarak 395 milyon € hasılatıyla Dünyada en fazla getiri getiren 8. lig durumundadır. Şu vakite dek 71 klübün mücadele verdiği Süper Lig`de sadece beş ayrı takım şampiyonluk kazanmıştır. Bu takımlar : Beşiktaş, Bursaspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzondur. Galatasaray, 19 şampiyonlukla en çok şampiyonluğa ulaşmış olan takımdır. Bahsı geçen takımlar içinde en fazla bu ünvanı elde eden takım 19 kere ile Galatasaraydır.

Spor Toto Süper Lig ve Maç Yayını Hakları

Galatasaray Karabük Maçı Canlı Şifresiz İzle HD-hangi-günde-saatte-kanalda-82Canlı Maç İzleme: Türkiye Spor Toto Süper Lig 1966 senesinden bu zamana kadar özel ve kamu kuruluşlarına verilmiş olan naklen yayınlama imtiyazları nedeniyle naklen yayın imtiyazlarını almış olan kurumların belirlemiş olduğu ücretli kanallardan seyredilir. Türkiye Spor Toto Süper Lig`i, 1970`den 1995 senesine dek Türkiye Radyo ve Televizyon(TRT), 1993`ya kadar Star TV, daha sonrasında sırasıyla; Show Tv, ATV , Teleon, Cine 5`den canlı izlenmiştir. 2000 yılından itibaren ise Lig TV tarafından yayınlanmaktadır. Türkiye Spor Toto Süper Lig karşılaşmaları yukarda belirtildiği halde TFF ile anlaşma izmalayan Digitürk`e ait Lig Tv ismindeki Kanal 77`den canlı verilmektedir. 2008 tarihinden bu yana 4 büyüklerin kendi evlerinde oynadığı maçlar üst kalite çözünürlük canlı yayın sistemi ile verilmektedir. Spor Toto Süper Ligin özellikle son haftalarında şampiyonluk ve ligde tutunma çabası veren klüplerin bazı yasadışı bir olayla (şike, yasa dışı bahis vb.) adının geçememesi nedeniyle müsabakalar aynı zamanda verilebilir. Bu şekil durumlarda Lig Tv canlı yayını dışında Digitürk himayesindeki Lig TV 2 ve Lig TV 3 ya da farklı bir kanaldan Türkiye Spor Toto Süper Lig maçını yayınlayabilir. Türkiye Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarını bedelsiz şekilde de izleme şansı da mevcuttu, ancak bahsı geçen maçların yayını lig mücadelelerinin daha önceden belirlenmiş tamamlanma zamanından 55 dakika sonrasında yayıncı kuruluş ile anlaşan diğer TV kurumlarınca yapılabilmektedir.
Canlı Maç Dinle: Tek sezonda oynanacak her özel ve resmi futbol maçlarından; Spor Toto Süper Lig karşılaşmaları bir tek Futbol Federasyonu ile protokol imzalayan yayıncı kuruluşlar tarafından UEFA ve Türkiye Futbol Federasyonu Canlı Yayın Kuralları kaidelerine uygun olarak radyodan naklen yayınlanabilir. Sahasında oynayan kulüpler naklen radyo yayını yapan kanalın en uygun durumda görev yapmasını sağlamakla yükümlüdür. Spor Toto Süper Lig`in radyo yayın hakları 2011 sezonuna kadar TRT Radyo`nun yükümlüğü altındadır.

Günün (25 10 2014) 2013-2014 Sezonu Futbol Klüpleri

Medical Park Antalyaspor: Antalyaspor`un profesyonel futbol takımıdır. Lakapları Akrep olan takımın renkleri, kırmızı ve beyazdır. 20 Temmuz 2010 tarihinde Antalya`nın The Marmara Hotels adlı otelinde yapılan anlaşmaya göre Antalyaspor A.Ş.`nin yeni ismi 2+2 yıllığına Medical Park Antalyaspor olmuştur.
Beşiktaş Profesyonel Futbol Takımı: Beşiktaş Jimnastik Kulübü`ne ait olan futbol takımıdır. Maçlarını 2012-2013 sezonuna kadar 32.086 kapasiteli İnönü Stadyumu`nda oynamıştır. Türkiye`nin en büyük futbol kulüplerinden biridir.
Bursaspor: Bursa`yı temsil eden futbol kulübüdür. Kulüp Bursaspor`nün Spor Toto Süper Lig`de mücadele eden futbol takımıdır. Takma adları Yeşil Timsahlar`dır. Renkleri Yeşil Beyaz`dır. Bursa`da faaliyet gösteren beş amatör kulübün birleşmesinden kuruldu.
Çaykur Rizespor : Türkiye`nin Rize ili merkezli futbol kulübü. 19 Mayıs 1953`te kurulan takım, iç saha maçlarını Yeni Rize Şehir Stadyumu`nda oynamaktadır.

Galatasaray : Galatasaray Spor Kulübü`nün Spor Toto Süper Lig`de mücadele eden futbol takımıdır. Galatasaray Spor Kulübü`ne ait olan Galatasaray AŞ tam adıyla Galatasaray Sportif ve Sinai Yatırımlar A.Ş, Galatasaray Spor Kulübü Profesyonel Futbol Takımı`nın sahibidir.

Kardemir Demir Çelik Karabükspor : Karabük`ün kırmızı ve mavi renkli takımıdır. 1969 yılında Karabük Gençlik ve DÇ Sporun birleşmesinden doğan takım Süper Lig`de mücadele etmektedir. Kulüp tesisleri 1993-94 sezonundaki tesisler hamlesi ile yapılmıştır. Tesisler Çamlık Mevkii`nde olup, modern bir görünüm içinde spor kompleksi (İdman sahaları-Parkur-Salonlar) mevcuttur.
Kasımpaşa Spor Kulübü : İstanbul`da 1921 yılında kurulan futbol ve güreş dallarında etkinlik gösteren spor kulübüdür.Adını taşıdığı semtte bulunan Altıntuğ Kulübü ile Kasımpaşa Terbiye-i Bedeniye Kulübü`nün birleşmesiyle kurulmuştur. 1942 yılına kadar Altıntuğ adını taşımıştır. 1939-1945 ve 1946-1958 yılları arası İstanbul 1. liginde, 1959-1964 arası Türkiye 1. liginde oynamıştır.

Günün (25 10 2014) İpuçları: Futbol Terimleri

  • DRİBLİNG(Top Sürme): Ayak içi veya ayak dışıyla küçük kısa vuruşlarla topu sürmek.
  • FRİKİK: Faule maruz kalan takım lehine serbest vuruşla oyuna başlama hakkıdır. Faul yapan takım oyuncuları atış sırasında toptan 9.15 metre uzakta olmalıdır.
  • KORNER: Topun en son defans oyuncuları veya kaleci tarafından kale yan çizgilerinden çıkması sonucu atak yapan takım oyuncuları tarafından topun korner atma alanından ayakla oyuna sokulması.

Sitemizde verilen hizmetler: maçı canlı izle, maçı ücretsiz izle, maçı bedava izle, maçı Lig Tv izle, maçı Lig TV şifresiz izle, maçı Digiturk şifresiz izle, maçı şifresiz izle, maçı canlı dinle, maçı ne zaman?, maçı hangi gün hangi saatte, maçı özeti izle, maçı golleri izle, maçı naklen izle, maçı naklen Lig Tv şifresiz izle, maçı hangi kanalda, maçı saat kaçta?, maçı canlı anlatımı
Galatasaray Karabük Maçı Canlı Şifresiz İzle HD yazımızı okuyan Siz Maç Fanatiklerinin 25 10 2014, 26 10 2014, 27 10 2014, 28 10 2014, 29 10 2014, 30 10 2014, 31 10 2014 tarihlerinde gezdiği diğer maçlarımız aşağıdadır: